HOME

Hodowla PICCOLO CANE YORK (FCI) jest zarejestrowana:
od 2004 roku w Związku Kynologicznym w Polsce (ZKwP)- Oddział Kraków pod nr: 3299/P
oraz od 2011 roku w Międzynarodowej Organizacji Kynologicznej (FCI) pod nr: 917/11.
Poprzednia nazwa hodowli PICCOLO CANE


    -------------------------------------------------------------------

"MIOT E-E" 29.03.2018 urodziły się maltańczyki: 3 suczki 1 piesek.
Szczeniaki już do odbioru.


-------------------------------------------------------------------

Piesek po naszym NEO na sprzedaż.
Kontakt: 784 729 394
-------------------------------------------------------------------

INFORMACJE    PIES RASOWY ZKwP i FCI więcej...


-------------------------------------------------------------------

ZE WZGLĘDU NA FAKT, ŻE W 2014r. POWSTAŁA HODOWLA NALEŻĄCA DO OGÓLNOPOLSKIEGO STOWARZYSZENIA PSA RASOWEGO KENNEL CLUB Z TAKĄ SAMĄ NAZWĄ (PICCOLO CANE nr. P/109/2014 znajdująca się w Skierniewicach, woj. łódzkie) OŚWIADCZAM, ŻE SZCZENIĘTA SPRZEDAWANE PRZEZ TĘ HODOWLĘ NIE MAJĄ NIC WSPÓLNEGO Z NASZĄ HODOWLĄ.


-------------------------------------------------------------------

Witam serdecznie i zapraszam na stronę domowej hodowli psów rasowych Yorkshire Terrier i Maltańczyków "PICCOLO CANE YORK (FCI)".

Nazywam się Magdalena Domagalska - Cywicka i jestem hodowcą uroczych psów z "kokardką" YORKSHIRE TERRIER oraz białych przytulanek MALTAŃCZYKÓW. W 2012r. zostałam Asystentem Kynologicznym o specjalizacji "Toy Terrier", a od 2016r. Technikiem Weterynarii.

Hodowla PICCOLO CANE YORK (FCI) jest zarejestrowana: od 2004 roku w Związku Kynologicznym w Polsce (ZKwP)- Oddział Kraków pod nr: 3299/P oraz od 2011 roku w Międzynarodowej Organizacji Kynologicznej (FCI) pod nr: 917/11. Poprzednia nazwa hodowli PICCOLO CANE.

Hodowla istnieje od 2004 roku i ma już na swoim kącie wiele pięknych szczeniąt, które znalazły wspaniałych i kochających właścicieli w kraju i za granicą (Francja, Austria, Niemcy, Ukraina, Meksyk, USA, Norwegia, Anglia, Holandia,...). Hodowla oparta jest na psach, w których płynie krew po wielu Zwycięzcach Świata i Europy , Championach i Interchampionach : POLSKI, EUROPY, USA.
Nasze psy są pełnoprawnymi członkami rodziny i aktywnie uczestniczą w naszym życiu. Psiaki mieszkają z nami w domu z wielkim ogrodem, w którym mogą biegać i szaleć. To nasi wierni, wspaniali przyjaciele i towarzysze na każdy dzień.

Szczenięta pochodzące z naszej hodowli posiadają udokumentowane wielopokoleniowe pochodzenie (metrykę/rodowód ZKwP i FCI), są oznakowane (chip/tatuaż), są pod stałą kontrolą weterynaryjną, są zaszczepione, kilkakrotnie odrobaczone, posiadają książeczki zdrowia lub paszport, żywione są najlepszą szwajcarską karmą BIOMILL.
W hodowli kładę nacisk, aby szczenięta miały doskonałe pochodzenie, były bez wad genetycznych i anatomicznych, miały prawidłową budowę i psychikę, były dobrze zsocjalizowane.

W trosce o dobro oraz przyszłość naszych maluszków nalegam, aby decyzja o zakupie „nowego członka rodziny” była głęboko przemyślana i świadoma na obowiązki, które są związane z wychowaniem i pielęgnacją szczeniaka, psa dorosłego jak i seniora.
Nasze szczenięta są przekazywane tylko w dobre, odpowiedzialne ręce.

OFERUJEMY OKAZJONALNIE WYSOKIEJ KLASY SZCZENIĘTA TYLKO Z RODOWODEM ZKwP i FCI

SZCZENIĘ KUPIONE W HODOWLI "PICCOLO CANE YORK (FCI)" I PROWADZONE WEDŁUG MOICH WSKAZÓWEK BĘDZIE PIĘKNYM I ZDROWYM PRZYJACIELEM NA DŁUGIE LATA.

Z wyrazami szacunku
Magdalena Domagalska-Cywicka
Hodowla PICCOLO CANE YORK (FCI)


nasze psy są żywione karmą:


-------------------------------------------------------------------

ZAPRASZAM WSZYSTKICH WŁAŚCICIELI ZWIERZAKÓW DO NASZEGO SKLEPU INTERNETOWEGO.

www.sweetyork.plDZIĘKI NASZEMU WIELOLETNIEMU DOŚWIADCZENIU CAŁA OFERTA JEST
STARANNE DOBRANA I GODNA POLECENIA.
STALE ROZSZERZAMY NASZĄ OFERTĘ,
ABY KAŻDY ZNALAZŁ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE PRODUKTY DLA SWOJEGO PUPILA.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY :-)