HOME

Witam serdecznie i zapraszam na stronę domowej hodowli psów rasowych Yorkshire Terrier i Maltańczyków "PICCOLO CANE YORK (FCI)" znajdującej się w ZABIERZOWIE koło KRAKOWA.

Nazywam się Magdalena Cywicka i jestem hodowcą uroczych psów z "kokardką" YORKSHIRE TERRIER oraz białych przytulanek MALTAŃCZYKÓW.
W 2012r. zostałam Asystentem Kynologicznym o specjalizacji "Toy Terrier", a od 2016r. Technikiem Weterynarii.

Hodowla PICCOLO CANE YORK (FCI) jest zarejestrowana: od 2004 roku w Związku Kynologicznym w Polsce (ZKwP)- Oddział Kraków pod nr: 3299/P oraz od 2011 roku w Międzynarodowej Organizacji Kynologicznej (FCI) pod nr: 917/11. Poprzednia nazwa hodowli PICCOLO CANE.

Hodowla istnieje od 2004 roku i ma już na swoim kącie wiele pięknych szczeniąt, które znalazły wspaniałych i kochających właścicieli w kraju i za granicą (Francja, Austria, Niemcy, Ukraina, Meksyk, USA, Norwegia, Anglia, Holandia,...). Hodowla oparta jest na psach, w których płynie krew po wielu Zwycięzcach Świata i Europy , Championach i Interchampionach : POLSKI, EUROPY, USA.
Nasze psy są pełnoprawnymi członkami rodziny i aktywnie uczestniczą w naszym życiu. Psiaki mieszkają z nami w domu z wielkim ogrodem, w którym mogą biegać i szaleć. To nasi wierni, wspaniali przyjaciele i towarzysze na każdy dzień.

Szczenięta pochodzące z naszej hodowli są PSAMI RASOWYMI uznawanymi na całym świecie - posiadają udokumentowane wielopokoleniowe pochodzenie ( metrykę / rodowód ZKwP i FCI), są oznakowane (chip / tatuaż), są zaszczepione, kilkakrotnie odrobaczone, posiadają książeczki zdrowia lub paszport, żywione są najlepszą szwajcarską karmą ISO-DOG.
W hodowli kładę nacisk, aby szczenięta miały doskonałe pochodzenie, były bez wad genetycznych i anatomicznych, miały prawidłową budowę i psychikę, były dobrze zsocjalizowane.

W trosce o dobro oraz przyszłość naszych maluszków nalegam, aby decyzja o zakupie „nowego członka rodziny” była głęboko przemyślana i świadoma na obowiązki, które są związane z wychowaniem i pielęgnacją szczeniaka, psa dorosłego jak i seniora.
Nasze szczenięta są przekazywane tylko w dobre, odpowiedzialne ręce.

OFERUJEMY OKAZJONALNIE WYSOKIEJ KLASY RASOWE SZCZENIĘTA Z RODOWODEM ZKwP i FCI


Z wyrazami szacunku
Magdalena Cywicka
Hodowla PICCOLO CANE YORK (FCI)


-------------------------------------------------------------------

INFORMACJE    PIES RASOWY ZKwP i FCI    więcej...

-------------------------------------------------------------------

ZE WZGLĘDU NA FAKT, ŻE POWSTAŁY HODOWLE NALEŻĄCE DO INNYCH ORGANIZACJI NIŻ ZKwP I FCI O NAZWIE "PICCOLO CANE", "PICCOLO..." OŚWIADCZAM, ŻE SZCZENIĘTA SPRZEDAWANE PRZEZ TE HODOWLE NIE MAJĄ NIC WSPÓLNEGO Z NASZĄ HODOWLĄ.


-------------------------------------------------------------------Naszą hodowlę wspiera Pokusa for Health----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HODOWLA PSÓW RASOWYCH - YORKSHIRE TERRIER & MALTAŃCZYK
PICCOLO CANE YORK (FCI)

MAGDALENA CYWICKA
POLAND - KRAKÓW - ZABIERZÓW
kom : +48 698 647 566

magdalena.cywicka@gmail.com


PICCOLO CANE YORK (FCI) © 2004 - 2022
autor strony: Magdalena Cywicka